Hemen Dene

  Neden REFLEX?

  REFLEX ile size özel rekabet avantajı elde edin. Öngörülebilir maliyetle doğru uygulama yaparak, anında uçtan uca tam kapsamlı çözümler üretin. Geleceğin simülasyon senaryoları ile risk anlayışınızla uyumlu, şirketinizin değerini artırıcı kararları bugünden verin.

  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo
  referans-logo

  Reflex ERP çözümlerine değer katar

  Çözümlerimiz

  Satış kurgusu

  Satış kurgusu

  Satış bileşenleri olan Fiyat, Miktar, Vade, İskonto ve İadeyi , Müşteri’nizin yer aldığı gruplara göre kurgulayın.

  Kredi Kurgusu

  Kredi Kurgusu

  Kredilerinizi, bankalara tiplerine ve para cinsleri ile, faiz tahakkuk, faiz ödeme, ana para geri ödeme tarihlerine göre kurgulayın.

  Üretim Kurgusu

  Üretim Kurgusu

  Süreçleriniz arasında tutarlık ve uyum sağlamak amacıyla, öngördüğünüz ürün satış miktarlarını, kapasite sınırlamasına göre kurgulayın.

  Bilanço Kurgusu

  Bilanço Kurgusu

  Bütün iş süreçlerinizi  ve işlemlerinizi zincirleme bağlantılarla uçtan uca tutarlı kılan parametrik bilanço kurgulayın.

  Tedarik Kurgusu

  Tedarik Kurgusu

  Tedarikçilerinizi, en düşük teklifi verene göre değil, şirkete en fazla değer katan tedarikçiye daha çok ağırlık verecek şekilde kurgulayın.

  İşçilik Kurgusu

  İşçilik Kurgusu

  İşçilik maliyetlerini, istenilen ayrıntıda ve gruplamalarla, farklı maliyet anahtarlarına göre, ürünlere otomatik olarak dağıtarak kurgulayın.

  Yatırım Kurgusu

  Yatırım Kurgusu

  Yatırımlarınızı, amortisman oranlarına göre gruplanmış olan proje sabit kıymet harcamalarının, aktifleşme tarihlerine göre kurgulayın.

  Gider Kurgusu

  Gider Kurgusu

  Giderleri, hesap ayrıntısında, para cinsine ve vadeye göre, maliyetlemeye elverecek şekilde gruplayarak, miktar x fiyat = tutar açılımında kurgulayın.

  Müşteri Yorumları

  Ramazan Çelik

  Erdemir

  Reflex’i  bütçe ve mali projeksiyon amaçlı kullandık.  Hizmet verenlerin uzun yıllar masanın karşı tarafında, en temelden üst pozisyonlara kadar çalışmış olmaları nedeniyle, pratikte ne istediğimizi kolaylıkla anlayıp fonksiyonel bir program olan Reflex’e  uyarladılar. Teknik sorumlular da  kendi alanlarında çok bilgili olmalarının yanısıra , mali işler çalışanı kadar konulara hakim oldularını gösterdiler.

  Erdemir gibi dünya çapında bir şirketin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yazılımın ülkemiz insanları tarafından geliştirilmiş olması bizi hem şaşırttı hem de memnun etti. Saat kavramı olmaksızın her zaman destek aldık, her zaman güvenilir bir partnerimiz oldular. Kullanım kolaylığı, esnekliği, farklı isteklere cevap vermesi ve mevzuata uyumlu olması programın güçlü tarafları.

  Ramazan Çelik

  Mali Danışman

  Önceki Bütçe ve Planlama Müdürü

  Süleyman Çapıtçı

  Sanko Holding

  “Reflex, bir bütçe yazılımının ötesinde, en karmaşık iş süreçlerine sahip işletmeler için dahi mükemmel bir fizibilite ve simülasyon imkanı veren çok önemli bir araçtır. Yazılım gücünü, sektörün duayenlerinin engin bilgi ve tecrübelerinden almaktadır. Başarılarının devamını dilerim. “

  Fatih Betin

  Genveon

  Zaman insanlar için en kıymetli varlıktır. Bütçe departman yöneticisi olarak hedefim en doğru bütçeyi en kısa zamanda hazırlayabilmektir.

  Bunu başarabilmek için de bir çok versiyon çalışılması gerekmektedir. Reflex programı sayesinde satış, kutu-ciro, gider, yatırım planlaması, kredi yönetimi, kur riskleri  konusunda hızlı alternatif çalışmalar yaparak en doğru gelir tablosu ve nakit akış projeksiyonları yapabilmekteyim.

  Ayrıca programın şirket iş süreçlerine göre alternatif çözümler sunabilmesi de işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Reflex sayesinde bütçe projeksiyonlarımı 3’er yıllık olarak yaparak sadece ilgili yılı değil gelecek yılların risk ve sonuçları da görebilmekteyim.

  Satış, yatırım, gider ve ödeme raporlarını, aylık veya yıllık olarak, fiili sonuçlar ile de karşılaştırabiliyorum.

  Mustafa Kılcı

  Süperfim

  Reflex programı ile 2005 yılının Eylül ayında tanışmıştım ve 2021 yılı itibariyle 15. bütçemizi hazırlamış olduk. 2007 yılından beri de aylık bütçe-fiili karşılaştırma raporlarımızı yine Reflex aracılığıyla yapmaktayız.

  Programın kullanım kolaylığı, ihtiyaçlara göre “esnetilebilmesi”, kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilmesi hem yıllık bütçeler hem de çok yıllık projeksiyonlar hazırlamada keyifli bir süreç sunmaktadır.

  Yıllar geçtikçe hem programın kendi güncellemeleri hem de bizim ihtiyaçlarımıza göre yapılan iyileştirmeler ile program gelişmeye devam etmektedir. Bu bağlamda işbirlikleri için Refleks’e teşekkür ederim.

  B.S.

  Çok Uluslu Amerikan Petrol Şirketi

  B.S. nin  X şirketine Reflex hakkında söyledikleri :

  Program detaylı bir analiz ve simülasyon  imkanı sunuyor.  Muhasebe sistemleri ile aynı sonucu veriyor.

  Maliyet muhasebesi yapabiliyor, hatta bunun ötesinde,  sisteme açılış bilançosunu kurları, faiz oranlarını, borç ödeme tablonuzu verdikten sonra, naktin ne kadarını TL mevduatta veya yabancı para cinsinde tutmak istediğinizi, nakit ihtiyacı olduğunda hangi para biriminde kredi kullanması gerektiğinı, yurt dışı ve yurt içi tedarik oranını  tanımlarsanız, Reflex  herseyi kendi başına bir müdahale yapmadan hesaplıyor.

  Kendinize has rapor yapabiliyorsunuz.  Verileri Excel’e çok kolay aktarabildiği gibi,  Excel’ den de sisteme geri yükleme yapabiliyor.

  SAP ve ORACLE’a göre çok daha esnek ve “iş bitirici” bir program.

  Fuat Doğancı

  Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.

  “Refleks, Erdemir yıllarımızda, Gerek kapasite bazlı üretim süreçlerini simüle edebilmek ve üretim kısıtlarını program bünyesinde oluşturabilme ve bu sayede üretim hedeflerinin mevcut kapasiteler ve limitler içinde mümkün olup olmadığını, mümkünse de kabuller çerçevesinde gelir gider bazlı muhasebe yevmiye kayıtları üzerinden hedeflerin doğrudan finansallara nasıl (bütçe bazlı bilanço ve kar/zarar tablosu ve hatta nakit akım tablosu elde edebilme) yansıdığını görebilme imkanı sağlayabiliyordu.”

  “Yine bu çerçevede gider bütçesi olsun, yatırım bütçesi olsun, sistem takibi ve limitlerin yönetilmesini mümkün kılan bir platform olarak kullanılabiliyordu. Bunu da sayısız varsayım ile yeniden oluşturabilme ve fazlı modellere göre finansal sonuçları karşılaştırabilme imkanını kullanıcısına sağlayabiliyordu.”

  Levent Hatay

  Vestel Şirketler Grubu

  Reflex’i 2003 den beri kullanıyoruz. Vestel sistemleriyle kolaylıkla entegre oldu, hataları minimize ediyor, büyük veri ile sorunsuz çalışıyor, raporlaması esnek, bütçe kontroluna elveriyor.

  Adil Konukoğlu

  Sanko Holding

  2007 krizinde karar verdim bütün tekstil işletmelerimizde Refleks’in kurulmasına… çok iyi iş çıkardılar……

  1

  0

  Müşterilerimiz 44 NACE alt-grubuna yayılmıştır.

  1

  0

  Müşterilerimiz 22 İŞ KOLU'nda yer alır.

  1

  0

  5 müşterimiz en büyük ilk 40 şirket arasındadır.

  1

  0

  Reflex 20 yıldır ülkemize hizmet etmektedir.

  İletişime Geç

   Adınız Soyadınız
   Şirket İsmi
   Telefon Numaranız
   Mail Adresiniz
   Mesajınız